Doprava v rámci Slovenska

Osobný odber - zadarmo

Osobný odber je možné uskutočniť v našej prevádzke: Papiernictvo ELVIAS, Smrečianska 664, 031 04 Liptovský Mikuláš. Pri osobnom odbere môžete samozrejme tovar zaplatiť pri prevzatí. Taktiež je možná platba bankovým prevodom vopred – tovar vopred zaplatíte a potom si ho osobne vyzdvihnete. Platba kartou alebo mobilom na prevádzke je možná. Pri preberaní tovaru je potrebné preukázať svoju totožnosť platným dokladom s fotografiou. Osobné odbery sú pochopiteľne zadarmo.

Doprava Slovenskou poštou

Tovar vám bude doručený do 2 pracovných dní od potvrdenia disponibility tovaru v našej kontaktnej kancelárii. Tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom vopred alebo v hotovosti pri preberaní na dobierku (za dobierku neúčtujeme žiadny ďalší poplatok).
Dodanie je zaisťované Slovenskou poštou. Ťažšie alebo väčšie zásielky nie je možné dodať týmto spôsobom dopravy. Doprava je hradená zákazníkom. Cena poštovného je 5,40 €. Pri kúpe tovaru v celkovej hodnote viac ako 100,- € je cena poštovného 0,- €.
V prípade "drobnej zásielky" vám poskytneme dodatočnú zľavu na poštovnom vo výške 1,60 €, takže Vás poštovné bude stáť len 3,80 €. Či sa jedná o "drobnú zásielku" posudzujeme individuálne podľa rozmerov a hmotnosti celej zásielky, celková hmotnosť musí byť do 500 g a rozmery podľa definície Slovenskej pošty: Listová zásielka plochého tvaru d (dĺžka) + š (šírka) + h (hrúbka) = maximálne 90 cm, pričom najväčší rozmer nesmie presiahnuť 60 cm.

Kuriérska doprava DPD

Garantované doručenie na dodaciu adresu je nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania tovaru zo skladu predávajúceho.
Doručenie v pracovných dňoch (8-16 hod). Tovar Vám bude doručený za prvé uzamykateľné dvere na dodaciu adresu. Tri pokusy o doručenie, v prípade potreby dohodnuté telefonicky. Tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom vopred alebo v hotovosti pri preberaní na dobierku (za dobierku neúčtujeme žiadny ďalší poplatok). Ťažšie alebo väčšie zásielky nie je možné dodať týmto spôsobom dopravy. Doprava je hradená zákazníkom. Cena poštovného je 6,70 €. Pri kúpe tovaru v celkovej hodnote viac ako 100,- € je cena poštovného 0,- €.

Reklamácie tovaru

Zákazník je povinný prekontrolovať a prevziať zásielku iba ak nie je nijako poškodená. V žiadnom prípade nepodpisovať vodičovi dodací list pred dôkladnou kontrolou tovaru a to i pod obalom! V prípade poškodenia tovaru je nutné s vodičom spísať škodový protokol. Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku po podpise dodacieho listu nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu.

Doprava do zahraničia

Obyčajne do zahraničia tovar nezasielame. V prípade potreby vieme po dohode so zákazníkom zaslať tovar kdekoľvek do zahraničia cez Slovenskú poštu. Vtedy dáme presne vykalkulovať Slovenskej pošte náklady na prepravu a tie vám budeme v plnej výške účtovať.